یکشنبه, 20 بهمن 1398 ساعت 17:28
کد خبر: 67197

پذیره نویسی صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه فیروزه با 10 درصد قیمت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مسعود وطنخواه
عصر اقتصاد:
نشست خبری یک دیدار یک عرضه با حضور مدیران شرکت به منظور معرفی پذیره‌نویسی واحدهای سرمایه‌گذاری صندوق سرمایه‌گذاری جسورانه فیروزه ۱۰ درصد تأدیه امروز در فرابورس برگزار شد.

رادمان ربیعی مدیر سرمایه‌گذاری شرکت جسورانه فیروزه با اعلام این که بر اساس آمارها بیش از ۷۵ درصد جذب سرمایه های خارجی در بازار سرمایه توسط گروه توسعه مالی فیروزه انجام گرفته، گفت: قیمت مبنای هر واحد سرمایه‌گذاری در «ونچر» یک میلیون ریال بوده و حداقل تعداد واحد قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی حقیقی و حقوقی، یک هزار واحد سرمایه‌گذاری تعیین شده است.

ربیعی افزود: 90 درصد مابقی ارزش واحد‌های سرمایه‌گذاری با اطلاع رسانی قبلی و در بازه زمانی 30 ماهه از خریداران دریافت می‌شود.

به گفته وی، اگر خریداران در هر مرحله‌ای قبل از تادیه کامل از خرید منصرف شوند واحدها به صورت حراج به دیگران واگذار و پول حاصل پس از کسر کسورات به آنان پرداخت می‌شود.

ربیعی ادامه داد: ️این گروه از سال ۸۴ با هدف جذب سرمایه‌گذار خارجی در بازار بورس ایران آغاز به کار کرد و در زمینه تاسیس صندوق‌های سرمایه‌گذاری، مشاوره مالی به استارتاپ‌ها، خدمات کارگزاری و ... فعالیت می‌کند.

به گفته وی، راه‌اندازی اولین صندوق ETF شاخصی کشور، انتشار نخستین اوراق برای یک شرکت خصوصی، تجربه تملیک و مدیریت گروه سرمایه‌گذاری توسعه صنعتی ایران از جمله فعالیت‌های شاخص گروه توسعه مالی فیروزه به شمار می‌رود.

معاون سرمایه‌گذاری جسورانه گروه مالی فیروزه اعلام کرد : این گروه در کارنامه خود سرمایه‌گذاری‌های موفق در استارتاپ‌هایی همچون شیپور، الوپیک، سرآوا، داستان من و ... را دارد.

پذیره‌نویسی حداقل تعداد واحد قابل خریداری توسط هر کد معاملاتی حقیقی و حقوقی، یک هزار واحد سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شده و برای آن سقفی به عنوان حداکثر واحد سرمایه‌گذاری تعیین نشده است. به عبارت دیگر هر فرد با 10 میلیون تومان می تواند یک هزار واحد 100 هزار تومانی را از یکشنبه (20 بهمن) به مدت شش روز کاری خریداری کند.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399