چهارشنبه, 17 مهر 1398 ساعت 08:49
کد خبر: 62735

فروش ۱۶۴۰ میلیارد تومانی در شش ماه نخست سال ۹۸

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

مدیرعامل هلدینگ صدر تامین درخصوص عملکرد مالی در ۶ ماهه نخست سال ۹۸ از فروش۱۶۴۰ میلیارد تومانی و رشد ۳۰ درصد بیش از مقدار پیش بینی شده خبرداد و گفت: درصد پوشش بودجه تولید این شرکت نیز ۱۵ درصد بیشتر از بودجه مصوب شده است.

غلامرضا سلیمانی مدیرعامل هلدینگ صدرتامین در گفت‌وگو با شستا رسانه به تشریح عملکرد شش ماه اول سال جاری پرداخت و گفت: رشد ۴۲ درصدی ارزش پرتفوی بورسی هلدینگ صدرتامین طی ۴ ماه گذشته رشد داشته است و ارزش پرتفوی بورسی این هلدینگ در مهرماه ۱۳۹۸ به رکورد تاریخی ۱۰ هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان رسیده است و بازدهی ۵۵ تا ۲۶۲ درصدی سهام زیرمجموعه هلدینگ تاصیکو در بورس و فرابورس ایران در شش ماه نخست امسال محقق شده است.
سلیمانی همچنین ضمن اشاره به استراتژی این شرکت در تولید محصولات داخلی گفت: نهضت داخلی سازی در ذوب آهن اصفهان با تولید ریل تبلور پیدا کرده و لیست قطعاتی که وارداتی است در تمام شرکت های هلدینگ آماده شده تا با کمک معاونت علمی و شتاب دهنده و فراخوانی که منتشر می شود ، بومی سازی شوند.
وی دو برابر کردن EPS را یکی از سیاست‌های کلی این هلدینگ دانست وگفت: اولین شتاب دهنده تخصصی معدن و صنایع معدنی هستیم و همچنین صادراتی کردن۳۰درصد از تولید را در برنامه داریم.
مدیرعامل هلدینگ صدر تامین اظهار داشت:  به دنبال ایجاد زنجیره تامین در خود بنگاه و تامین مواد اولیه و زیرساخت در شرکت‌های تابعه هلدینگ هستیم که با این کار ارزش افزوده محصولی ایجاد شود و ‌جلوی خام فروشی گرفته شود.
شرکت سرمایه گذاری صدرتامین، یکی از هلدینگ‎های شستا است که۱۳ شرکت مدیریتی و ۱۲ شرکت غیر مدیریتی در زیر مجموعه خود دارد و در اردیبهشت امسال برای اولین بار سهام این هلدینگ در بازار بورس عرضه شده است.

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399