سه شنبه, 12 شهریور 1398 ساعت 12:48
کد خبر: 61222

سورنا ستاری: افزایش 30 درصدی فروش تولیدات دانش‌بنیان‌ها

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئیس بنیاد نخبگان کشور گفت: میزان فروش تولیدات و فرآورده‌های شرکت‌های دانش‌بنیان به همت نخبگان علمی ۳۰ درصد در سال ۹۷ افزایش یافت.

سورنا ستاری روز سه‌شنبه در حاشیه آیین افتتاح نخستین مرکز رشد واحدهای فناور خیرساز کشور در شهمیرزاد استان سمنان، در گفت و گو با خبرنگاران، افزود: فروش تولیدات شرکت‌های دانش بنیان در سال گذشته ۳۰ درصد افزایش یافت و امسال نیز روند افزایشی فروش محصولات شرکت‌های دانش بنیان ادامه دارد.
وی تاکید کرد: تعداد شرکت‌های دانش بنیان در حال افزایش است و اکنون تعداد آن به چهار هزار و ۵۰۰ شرکت رسیده است.
سورنا ستاری ادامه داد: دانش بنیان‌ها ۱۴۰ نوع خدمت دریافت می‌کنند.
سورنا ستاری

وی تصریح کرد: اقدام خیران استان سمنان در سرمایه‌گذاری در زمینه فناوری ستودنی است و این اقدام وظیفه دولت را بیشتر کرده است، باید الگو و فرهنگ استفاده از ظرفیت خیران در تقویت زیرساخت‌های فناوری در سراسر کشور ترویج یابد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئیس بنیاد نخبگان کشور گفت: در کشور نمونه‌هایی از مشارکت خیران در زمینه فناوری وجود دارد، اما میزان مشارکت خیران استان سمنان بالا است و از صفر تا ۱۰۰ در ایجاد این مرکز در شهمیرزاد نقش آفرینی کردند و باید این الگویی برای کشور باشد.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و رئیس بنیاد نخبگان کشور به منظور افتتاح نخستین مرکز رشد واحدهای فناور خیرساز کشور در شهمیرزاد، شرکت در شورای ادارای استان و بازدید از چند واحد تولیدی دانش بنیان به استان سمنان سفر کرد.

منبع: ایرنا

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1395