یکشنبه, 20 مرداد 1398 ساعت 09:36
کد خبر: 60047

اطلاعات تکميلي

  • در دومین گردهمایی مدیران علمی شبکه نمایندگی های سازمان مدیریت صنعتی عنوان شد

هدف گذاری موضوعات ملی برای پایان نامه ها

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

دومین گردهمایی مدیران علمی دوره های در سطح دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار "DBA" شبکه نمایندگی های سازمان مدیریت صنعتی با حضور ابوالفضل کیانی مدیرعامل این سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، در این گردهمایی ابوالفضل کیانی بختیاری با تاکید بر اهمیت حفظ برند سازمان مدیریت صنعتی و ارتقا آن اظهار داشت: اگر سازمان به برند 57 ساله خود افتخار می کند، این حاصل تلاش مدیران علمی سازمان است و اگر موفقیتی در شبکه نمایندگی های سازمان حاصل شده است، نتیجه کار مسئولین نمایندگی ها ست که سابقه پست های کلیدی در استان و تدریس در دانشگاه های کشور را دارا هستند.
کیانی بختیاری ضمن اشاره به تغییر روندهای آموزشی در دنیا افزود: سازمان مدیریت صنعتی همواره سازمانی نوآور و فرهنگ ساز بوده و امروز نیز باید رویکردهای جدید آموزشی در نمایندگی ها رقم بخورد تا تمایز آموزش های سازمان و کاربردی بودن آن نسبت به دیگر مراکز آموزشی حتی دانشگاه ها حفظ شود.
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی خاطرنشان کرد: سازمان مدیریت صنعتی دارای ساختاری کاملا دولتی است و باید از پتانسیل خود در این حوزه و اعتماد دولت نسبت به توانمندی های آن بهره ببریم.
وی با اشاره به تاسیس بیش از 4200 شرکت دانش بنیان در کشور و نیاز آنها به یادگیری مباحث مدیریت، کسب و کار، مذاکره، تعاملات بین المللی و ... اظهار داشت: با صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری توافق کرده ایم که در زمینه های مورد نیاز شرکت های دانش بنیان همکاری نماییم.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی افزود: علاوه بر این، این سازمان به عنوان یکی از سازمان‌های پیشرو در طراحی و اجرای کانون ارزیابی و توسعه در کشور از سال 1381، دارای گواهینامه صلاحیت برگزاری کانون‌های ارزیابی مدیران حرفه‌ای در کشور از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و آماده ارایه خدمات به سازمان‌ها، موسسات و دستگاه‌های دولتی است و وزیر صمت نیز طی ابلاغیه ای در بخش صنعت، صدور گواهینامه های حرفه ای مدیران در حوزه صنعت، معدن و تجارت را به عهده سازمان مدیریت صنعتی نهاده است.
وی تاکید نمود: اگر پایان نامه ها به صورت پژوهش های مساله محور انجام گیرد، از حمایت های بخش دولتی نیز بهره مند می گردد چنانکه در نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید نیز بیش از 2 هزار نیاز صنعت را احصا کردیم.
مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی افزود: با توجه به رویکرد دولت در خصوص مهارت محوری در نظام آموزش عالی کشور و تاکید وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت، دوره های آمادگی استخدام و توسعه اشتغال دانش آموختگان را در سازمان مدیریت صنعتی و ذیل مرکز کاریابی تاد طراحی و برگزار کرده ایم که مخاطبین اصلی این دوره کلیه دانش آموختگان دانشگاهی صرف نظر از رشته و مدرک آنان می باشند و بزودی به  شبکه نمایندگی های سازمان در کلیه استان ها تسری خواهد یافت.
وی در بخش دیگری از سخنان خود، هدف گذاری موضوعات ملی برای پایان نامه ها، بهره بردن از حضور اساتید برجسته، استفاده از پتانسیل جایگاه دولتی سازمان مدیریت صنعتی، توسعه تعاملات بین المللی و جذب سرمایه خارجی در حوزه آموزش را از اهداف این سازمان عنوان نمود.
 
 

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

اخبار مرتبط

نشر مطالب با ذکر نام پایگاه خبری عصر اقتصاد بلامانع است. عصر اقتصاد مسئولیت مطالب از سایر منابع را عهده دار نمی باشد. 1399